MyWowDay

5 ІДЕЙ ЯК ВІДСВяткуВАТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Зібрати гостей та накрити для них стіл у свій день народження вам уже не цікаво? Хочете зробити так, щоб цей день запам'ятався всім гостям як найяскравіша подія? Тоді продумайте заздалегідь захід і створіть яскраве і незвичайне свято. Ідеї для дня народження можуть бути найрізноманітнішими:


  • тематичні вечірки для родичів та близьких друзів;
  • захоплюючі квести;
  • активні ігри та ін.

Зараз легко можна знайти всі необхідні атрибути самостійно або скористатися послугами професійних агенцій та організацій. Як і де відсвяткувати день народження, вирішує лише іменинник, адже на цьому святі він керує парадом.
Квести – нововведення, яке не дасть нудьгувати
Зараз все більшої популярності набирають командні ігри, в ході яких необхідно розгадувати різні головоломки, загадки, долати перешкоди та йти до конкретної мети. Така розвага буде цікава людям різних вікових категорій, головне вдало підібрати тематику квесту та докладно пояснити гостям правила гри. Можна організувати все самостійно у себе вдома, на дачі чи певній території у парку чи навіть у місті. Тільки не забудьте попередити своїх гостей заздалегідь про майбутні випробування, щоб вони мали змогу одягнутися відповідним чином і бути морально підготовленими. Якщо ж перераховані вище варіанти неможливі з будь-яких причин, організувати день народження можна і в спеціальній квест-рум, де гості потраплять до святкового столу тільки після проходження всіх конкурсів. Така пригода запам'ятається кожному, а веселе проведення часу та яскраві спогади гарантовані.
Вечірка – немає межі фантазії
Як відсвяткувати день народження так, щоб отримати барвисті враження та заряд позитиву на весь наступний рік? Створіть не просто вечірні посиденьки, тематичну вечірку, на яку кожен гість повинен буде підібрати відповідне вбрання. Тем для таких заходів величезна кількість:

  • всім піжамна вечірка, що полюбилася – у кожного будинку знайдеться відповідний одяг, так що ваші гості не будуть довго «ламати» собі голову над створенням образу;
  • вечір, присвячений культурі певної країни: Китай, Єгипет тощо. – можна створити відповідний дизайн того місця, де проходитиме свято, приготувати своїми силами чи замовити у ресторані страви обраної держави, підібрати музичне оформлення тощо;
  • кольоровий день народження - весь секрет полягає в тому, що у кожного гостя буде вбрання певного відтінку або всі запрошені повинні мати в своєму одязі елемент зазначеного кольору. Оздоблення кімнати та сервірування столу в обраній тематиці посилить враження та створить особливу ауру.

Де відсвяткувати день народження у такому стилі? Для цього підійде заміський будинок або квартира, так і кафе, бар, ресторан. Все в твоїх руках. Придумай власну вечірку або скористайся для цього послугами івент агентства і твій день народження точно не буде нудним.
Ще 3 ідеї як відзначити день народження
Насправді створити незабутнє свято досить легко. Для цього необхідно лише озирнутися на всі боки або згадати те, про що ви давно мріяли:

  1. гра в пейнтбол або футбол. Багато хто тільки мріє взяти участь у такому дійстві, не наважуючись здійснити задумане. Зібравши друзів, ви зможете згадати дитячий азарт, розслабитися та отримати масу позитивних емоцій;
  2. катання на конях або велопрогулянка, яка закінчиться пікніком на красивій галявині у парку чи лісі;
  3. спільний стрибок з парашути, політ над рідним містом і т.д.

Тепер ви знаєте, як відсвяткувати та організувати день народження неабияким способом і зможете порадувати не лише своїх гостей, а й себе незвичайним святом.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda