MyWowDay
Команда MyWowDay

Наша команда, яка створює свята мрії і я, Ірина, засновник та ідейний натхненник студії. Ми - це стильні та сучасні івенти, які точно стануть улюбленим спогадом і так, Ваші повторні звернення, рекомендації друзям, найкраще підтвердження рівня та якості нашої роботи, яку ми робимо з максимальною залученістю та любов'ю, проживаючи ці емоції з Вами, адже наші клієнти стають друзями , і для нас це дуже цінно!


Те, що ми готові організувати:


  • Весілля які, починаються із затишних зборів до яскравого завершення вечірнього банкету, виїзні церемонії, наші улюблені банкети на відкритому повітрі у форматі весільної вечері. І навіть якщо мріяли полетіти і зробити церемонію десь у глибинках Італії – це теж до нас, втілимо мрію!
  • Корпоративи у тематиках, буквально перевтілюють простори та забирають у момент. Тімбілдинг у різних концепціях і підберемо ту, яка підійде саме Вам. Майстер-клас для співробітників з послугою приїзду до офісу чи атмосферної локації - легко.
  • Дні народження для дітей та підлітків, адже ми знаємо як зробити не нудно, завжди у трендах, ювілеї та вечірка у частину дня народження, gender party ✔️done.
  • Придумаємо для Вас трендову концепцію для пропозиції руки і серця або флешмоб для сюрпризу, привід може бути просто здивувати і порадувати кохану людину.
  • Весь спектр бізнес-заходів чи це відкриття магазину, презентація нової колекції або день народження компанії.
З нами Ви можете отримати справжнє незабутнє свято для дітей та дорослих. Здійснимо в життя всі Ваші найсміливіші творчі фантазії та мрії. А якщо немає ідей, придумаємо оригінальний, незабутній сценарій та проведемо захід із обов'язковим wow-ефектом.

Команда з професіоналами різної спрямованості зробить вам незабутній #vibe. Продумаємо всі деталі не тільки по активній частині урочистостей, але й по всіх елементах дизайну, поєднавши у загальну концепцію. Відповімо на всі питання, що виникають під час підготовки свята, займемося вирішенням усіх форс-мажорних ситуацій. Ми працюємо з перевіреними та супер талановитими підрядниками, артистами, декораторами. Скориставшись нашими послугами, Ви отримаєте весь спектр висококласних івент-пропозицій за вигідними цінами. Вибираючи нас, Ви платите за досвід, а він у нас ого-го, з кожним святом ми враховуємо та доопрацьовуємо до ідеальності, перфекціоністи – так!

Зробіть свій особливий день максимально круто на обраний бюджет із першого разу. Ми в цьому допоможемо, адже те, що у Вас вперше, у нас це було багато разів.
Ми вислухаємо Ваші побажання щодо концепції, врахуємо фінансові можливості та запропонуємо найкраще рішення.
Якщо залишилися питання - готові відповісти, заповніть форму зворотного зв'язку на сайті❤️

З любов'ю та відповідальністю до ваших подій, dreamteam mywowday
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda