MyWowDay

послуги з організації
заходів

Для нас немає меж неможливого!
Організація заходу – це завжди непростий та багатоетапний процес. Ні, ми не скаржимося, а просто хочемо, щоб ви відпочивали перед важливою подією, а ми займалися тим, що у нас виходить найкраще — реалізовували всі послуги з організації заходів, продумуючи деталі івенту саме для вас. Хто цим займеться? Наш спеціаліст з організації заходів – ваш найкращий друг з моменту нашої першої зустрічі з вами та назавжди. Людина із залізними нервами та м'яким серцем, яка відповість на всі ваші запитання, придумає як прикріпити стільці до стелі, де знайти міні-попкорн машину та що робити, якщо збирається дощ, а івент на вулиці. Звичайно, один у полі не воїн, і вся наша команда у розпорядженні ваших ідей, усіх турбот та справ, що стосуються івента. Хай буде свято!
Little party never killed nobody. Ваша вечірка - наша вечірка. І оскільки вона точно вдасться, то запалювати доведеться до ранку.
Діти щасливі, батьки спокійні — це лише два результати наших дитячих свят, які вам точно сподобаються.
Як підбадьорити нареченого після хлопчака, хто вкрав наречену, якими квітами прикрасити авто, що таке бутоньєрка? Ці та інші питання ми вирішуємо без допомоги гугла та швидше, ніж будь-хто інший.
Корпоратив - обличчя компанії та важлива частина тімбілдінгу. Подивіться у дзеркало та на фото з останнього вашого корпоративу, знову у дзеркало та знову… дзвоніть нам!
Організуємо міське свято, з якого запам'ятається не лише феєрверк.
Конференція, презентація, зустріч з бізнес-партнерами — ми вміємо не тільки радіти, а й бути серйозними та відповідальними. Достатньо, щоб організувати ваші бізнес події так, що вам позаздрять навіть ваші конкуренти.
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda