MyWowDay

Приватні заходи

Твій найкращий день

Організація приватних заходів

На жаль, День народження чи Ювілей бувають рідко, але не засмучуйтесь — для нас це означає, що треба викластися по максимуму! Секретний план такий: позитивних емоцій вистачить до наступного дорослішання не лише для вас, а й для гостей.

Приватні заходи означає ваші особисті, а тому такі цінні та щасливі! Ми хочемо, щоб у цей день ви і ваші друзі не дбали ні про що, окрім посмішки та веселощів.
  • Досі думаєте, що найкраща організація днів народжень була коли це робила мама? На рівень мами ми, звичайно, не претендуємо, але справжній Хеппі Берздей гарантуємо точно! Жодних стандартних ідей, тільки оригінальність і особливе ставлення до кожного іменинника, а значить: хот-доги замість торта, ваша корона на свято з гірлянд, що світяться, створення мозаїки замість конкурсів і багато іншого, чого захочеться саме вам. Ну і, зрозуміло, окрема складова, від якої ми самі в невимовному захваті — оформлення днів народжень, бо краса має бути не лише всередині, а й зовні.
  • Немає нічого важливішого, ніж зібратися цього дня з найріднішими. Цьому світу потрібен герой, який зробить ювілей нестандартно крутим, і це ми! Впевнені, що ваша бабуся буде у захваті від тропічних метеликів, а тато від зйомки його Дня народження на квадрокоптері з висоти пташиного польоту!
  • Організація сюрпризів – справа для чарівників? І для нас теж, адже для реалізації вашої ідеї ми залучимо всі чарівні та нечарівні сили. Хай живе сюрприз! Найприємніше та несподіване, що ви можете зробити для тих, кого ви любите!

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda