MyWowDay

Новини

Тренди та поради івент індустрії, які вам сподобаються
Сучасний світ не стоїть на місці ні секунди і мчить тимчасовим поїздом через івент індустрію. А ми що? А ми вже побудували ракети і зі швидкістю світла обганяємо його, щоб раніше за всіх бути в курсі справи і запропонувати для вашого заходу щось свіже, як перше весняне листя. Отже, представляємо вам п'ять трендів івент індустрії цього року, які можуть вас зацікавити.
Онлайн світ з кожним днем розширює межі, і ось уже на одному з великих фестивалів гості отримали онлайн-подарунки замість ручок та блокнотів. Такими діджитал-сюрпризами можуть бути знижки на додатки, послуги та інші мережеві ніштяки. Головна умова: продумайте зручний та простий доступ до використання подарунків, який би не займав багато часу на введення логінів та паролів.
Ми всі звикли сприймати світ переважно через візуал та звук, тому традиційними основами заходів залишаються аудіо та відео. Але в 2018 році все більше проектів задіятимуть усі п'ять органів почуттів людини, так що готуйтеся до креативних можливостей задіяти нюх та смак гостей вашого івента.
Почнемо із того, що таке віртуальна реальність. Віртуальна реальність - це симуляція реального життя, яка впливає переважно на зір та слух. Вона доповнює реальний об'єкт зображенням, що генерує комп'ютер та створює цілісний образ. Що можна використати на своєму заході?
Люди не бажають бути пасивними глядачами. Вони хочуть брати участь у формуванні свята. Чому б не дозволити їм це робити! Популярність набирають постановки творчих програм із співробітниками та створення корпоративного ігрового кіно. Повірте, що це не тільки розвага, а й креативний тімбілдінг, який сподобається всім.
Яким би важливим не було впровадження сучасних технологій у заходи, якісний креатив та продумана концепція залишаються трендами рік у рік. Яскраві ідеї та продумані деталі – базис будь-якої успішної події та головне WOW- правило нашого івент агентства.
Зібрати гостей та накрити для них стіл у свій день народження вам уже не цікаво? Хочете зробити так, щоб цей день запам'ятався всім гостям як найяскравіша подія? Тоді продумайте заздалегідь майбутній захід та створіть яскраве та незвичайне свято.
Ви любите не тільки плідно трудитися, а й весело відпочивати всім колективом? Тоді ви знаєте, що добре продуманий корпоратив – запорука успіху та чудового настрою. Але це досить клопітка справа – організація корпоративу. З чого почати і як краще вчинити? Давайте розбиратися разом.
Рано чи пізно в житті кожного чоловіка з'являється та єдина і неповторна, якою він готовий віддати не лише своє серце, а й дорогоцінну свободу. А ось як запропонувати дівчині, з чого почати і на що звернути увагу при цьому, знає далеко не кожен хлопець.
У подружньому житті багато пам'ятних дат: народження дітей, купівля першої машини, квартири, сімейна закордонна поїздка і т.д. З роками таких подій стає дедалі більше. Але на першому місці завжди стоятиме день вашого одруження.
Весілля – це не лише день народження нової родини. Це ще й одна з найважливіших подій у житті молодят. Тому кожен прагне отримати максимум позитивних емоцій від цього свята, а також зробити його неповторним для всіх запрошених.
Івент промисловість - одна з тих сфер, у яких все змінюється з неймовірною швидкістю. Тому споживач завжди може розраховувати на нові враження, цікаві сценарії, спецефекти та незабутні емоції.
У житті кожної пари день весілля найособливіший. Ця подія знаменує початок нового, спільного життя двох люблячих сердець. Спогади про цю подію зберігаються на все життя, і якими вони будуть, залежить тільки від подружжя. Організація весілля у Європі – це втілення потаємних бажань практично кожної пари.
Весілля - це свято кохання, ніжності та щастя. Таку урочистість складно уявити без сучасного декору та оформлення. Найчастіше використовують різноманітні квіткові композиції, друковану продукцію.
День весілля – це найважливіша подія для пари закоханих. І якщо звичайний розпис у РАГСі не є для вас чимось цікавим, можна завжди вибрати альтернативний варіант. Організація виїзного весілля – це новий, популярний тренд у весільній індустрії. Західні традиції тісно входять у наше життя, приносячи різноманітність і оригінальність. Вибираючи такий варіант урочистостей, ви можете провести своє свято на найвищому рівні, саме так, як побажаєте.
Всесвітня інфекція внесла серйозні корективи у всі сфери життя людини та весільна індустрія не виняток. Все частіше ....
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda