MyWowDay

ЗАМОВЛЕННЯ ФЛОРИСТИКИ ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ ТА ДРУКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Весілля - це свято кохання, ніжності та щастя. Таку урочистість складно уявити без сучасного декору та оформлення. Найчастіше використовують різноманітні квіткові композиції, друковану продукцію. Можна замовити оформлення весілля під ключ та фахівці створять чудове декорування свята, врахують кожну деталь.
Флористика на весілля
Приємна атмосфера, гарна картинка та відмінний настрій – ось запорука гарного свята. Тому все має бути продумано наперед. Не можна упустити навіть найдрібніші деталі. Для організації такої урочистості завжди актуально використовувати квіти. Все оформлення має бути підібране відповідно до кольору, стилістики. Квіти доречні у декоруванні:
 • Столів.
 • Стін.
 • Вікон.
 • Арки.
 • Місць для розсадки гостей.
Весільна флористика має поєднуватися з вбраннями молодих, кольоровою гамою приміщення, стравами, прикрасами столу. Не обов'язково використовувати лише один вид або відтінок кольорів. Можна вибрати 2-3 різновиди.

Для декору можна використовувати живі, штучні, паперові, тканинні квіти. Гарно виглядають як зрізані, так і варіанти в горщиках. Паперові, штучні квіти використовуються для прикраси стін, стільців, арок. Також у сучасних декоративних елементах можна зустріти сухі суцвіття. Подібні прикраси створюють романтичну, легку ніжну атмосферу. Свято набуває яскравих фарб.

Також квіти - це невід'ємні елементи образу нареченої. Її букет один із основних символів свята і має бути складений бездоганно. Зазвичай залучається весільний флорист. Саме він складає композицію, продумує всі тонкощі цього процесу. Можуть використовуватись живі зрізані або квіти в горщиках. Це може бути класичний букет або варіант із польових кольорів. Все залежить від стилістики свята, бажаної атмосфери.
Друкована продукція на весіллі та її важливість
Під надрукованою продукцією для весільної урочистості мають на увазі багато деталей. Це і конверт, запрошення, штампи, меню, номерки, картки для розсадки та багато іншого. Вона також важлива як і флористика на весіллі. Звичайно, без цього елемента можна й обійтися, але без нього свято виглядатиме неповним, незавершеним, без родзинок.
Основні переваги друкованих елементів:
 • Це гарний спосіб повідомити про таку урочистість за кілька тижнів або навіть місяців. Запрошення в подарунковому конверті зберігатиметься у гостей і нагадуватиме про таку прекрасну подію. Модний тренд зараз написати запрошення вручну за допомогою каліграфіста. Це привносить певний шарм, романтичність.
 • Спеціальна картка додаток для запрошення. На ній гість може дати відповідь, чи він відвідає ваш захід. Зазвичай йде в комплекті з марками та конвертом.
 • Інформаційна картка. З нею запрошений може дізнатися про схему проїзду до банкету та готелю, план заходу.
 • Картки з іменами виконані у стилістиці та відтінках свята допоможуть гостям швидко знайти своє місце під час реєстрації або за святковим столом.
 • Індивідуальне меню буде чудовим знаком уваги для ваших рідних та близьких.
 • Картки подяки. Їх можна вручати молодятам як відразу після бенкету, так і відправляти поштою. У них ви зможете висловити весь спектр емоцій, отриманий на банкеті, побажання на майбутнє.
Перераховувати весільну поліграфію можна довго, це стікери, наклейки на пляшки, фантики для цукерок, картки бажань. Головне цьому приділити належну увагу. Адже торжество складається саме з таких милих, пам'ятних та дорогих серцю дрібниць.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda