MyWowDay

ЯК ПРОВІСТИ РІЧНИЦЮ ВЕСІЛЛЯ

У подружньому житті багато пам'ятних дат: народження дітей, купівля першої машини, квартири, сімейна закордонна поїздка і т.д. З роками таких подій стає дедалі більше. Але на першому місці завжди стоятиме день вашого одруження. Річниця весілля – чудовий привід для того, щоб влаштувати свято, формат якого залежить тільки від бажання подружжя:

 • романтичний вечір, похід у сауну чи лазню;
 • галаслива вечірка, вражаюча фотосесія або повторення весільного торжества;
 • день виконання спільних бажань;
 • захоплююча поїздка до іншого міста чи країни;
 • вечеря у колі рідних тощо.

Цього дня ви обмінялися клятвами у вічній любові та вірності. Так відновіть те відчуття трепету та ніжності. Подивіться один на одного закоханими очима і дозвольте собі повністю поринути у ваше кохання, забувши на час про сварки, образи і можливі розчарування.
Як створити WOW день?
Рік, два, п'ять, чотирнадцять, шістдесят років – не важливо, який вік вашої родини. Головне – це почуття, які ви відчуваєте одне до одного. І навіть якщо у вас не найкращий період спільного життя, ця дата здатна загладити всі шорсткості у відносинах, приміряти подружжя та зміцнити їх союз. Вирішувати, як провести річницю весілля, найкраще спільно. Завжди можна організувати тиху сімейну вечерю або запросити у гості друзів. Але якщо такий сценарій урочистості вам набрид, то саме час подумати про оригінальніші способи проведення цього дня. Для цього потрібно:

 • бажання подружжя;
 • завчасне планування дня;
 • підбір необхідних реквізитів, підрядників тощо.

Банальний сценарій може лише зіпсувати свято та зробити його безликим. Зараз можна реалізувати найсміливіші бажання. Сучасні технології практично не обмежують можливості людини, тому основними критеріями для підбору вдалого сценарію є:

 • віковий параметр подружжя та його шлюбу. Вся справа в тому, що більш «досвідчені» пари найчастіше вибирають креативні варіанти, а молодята віддають перевагу класиці;
 • бюджету заходу. Нікому не хочеться після проведення заходу рахувати копійки до зарплати. Тому потрібно одразу вирішити фінансову сторону питання;
 • переваги подружжя. Від цього залежить успіх усієї урочистості. Цікаво має бути як чоловікові, так і дружині.

Враховуючи ці поради, ви неодмінно успішно впораєтеся з поставленим завданням.
5 можливих варіантів
Щоб відновити свої почуття, пробудити романтику та відчути себе бажаними можна:

 1. Відтворити вашу першу зустріч чи будь-якого іншого дня, який вам запам'ятався найбільше до весілля. Таке рішення дозволить повернутися в той безтурботний час і знову прожити приємні моменти.
 2. Організувати незвичайну фотосесію, тему для якої ви обиратимете самостійно. А якщо до цієї події залучити рідних чи друзів, вийде день, насичений позитивними емоціями, посмішками, приємним спілкуванням.
 3. Зважитися на спільний стрибок із мосту, політ із парашутом чи заплив на байдарках може не кожен. Але така емоційна струс неодмінно запам'ятатися надовго, хвилююча пам'ять гострими відчуттями.
 4. Реалізувати давню мрію про відвідини будь-якого міста чи країни. Якщо у вас немає достатньої кількості часу та коштів, то можна вирушити на вокзал та взяти квитки на найближчий поїзд. Так ваша подорож стане більш авантюрною та непередбачуваною.
 5. Завітайте до квест-кімнати. Розгадуючи разом заплутані загадки та головоломки, ви зблизьтеся як ніколи.
Якщо ви не маєте достатньої кількості часу для підготовки, то сценарій на річницю весілля допоможуть розробити професіонали з івент-агентства MyWowDay. Ви зможете насолоджуватися один одним, а все інше буде виконано менеджером компанії. На святі він керує парадом.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda