MyWowDay

ЯК ОРГАНІЗОВАТИ ВИЇЗНУ ЦЕРЕМОНІЮ ВЕСІЛЛЯ

День весілля – це найважливіша подія для пари закоханих. І якщо звичайний розпис у РАГСі не є для вас чимось цікавим, можна завжди вибрати альтернативний варіант. Організація виїзного весілля - це новий, популярний тренд у весільній індустрії. Західні традиції тісно входять у наше життя, приносячи різноманітність і оригінальність. Вибираючи такий варіант урочистостей, ви можете провести своє свято на найвищому рівні, саме так, як побажаєте.
Особливості виїзної церемонії
Для тих, кому не підходить традиційна реєстрація, важливо врахувати всі тонкощі.

  • Така церемонія буде трохи дорожчою за звичайну. Але це не стане на заваді тим, хто цінує пам'ятні моменти. У будь-якому випадку, можна дещо урізати бюджет, виділений на банкет або відеозйомку.
  • Потребує більш тривалої підготовки. Оформлення виїзної церемонії займає більше часу та ресурсів. Важливо продумати кожну дрібницю, знати всі деталі. Зате ви все зможете організувати так, як хочеться вам. Ніхто не вказуватиме, в який час приїхати, куди стати і що сказати.
  • Комфорт у всіх сферах. Подружня пара та гості почуватимуться вільно. Атмосфера вийде дружня та приємна.
  • Є можливість виявити фантазію. Ви не повинні діяти за сценарієм, встановленим у РАГСі. Можна організувати все так, як зручно та подобається саме вам.
Подібне весілля принесе лише задоволення та позитивні емоції. Надовго залишиться в серцях як у винуватців урочистостей, так і у гостей.
Поради щодо організації урочистостей
Перш ніж звати гостей та святкувати, важливо продумати деякі моменти:

  • Вибір місця. Така територія має бути не тільки красивою та великою, але ще й безпечною. Важливо продумати де можна розмістити місце для розпису, місця для гостей, майданчик для фуршету і місце куди можна сховатися в разі негоди. Це може бути галявина у лісі, берег моря, просто гарна територія.
  • Ведучий чи тамада. Це може бути працівник ЗАГСу, популярний ведучий або просто ваш друг із відмінним артистизмом.
  • Фуршетний стіл. Навіть якщо ви плануєте застілля в шикарному ресторані, варто передбачити наявність фуршету до і після реєстрації. Це можуть бути легкі закуски, невеликий перекус. Це допоможе підкріпитися вам та гостям та продовжити святкування за сценарієм.
  • Все прикрасити, підготувати заздалегідь. Багато прикрас можуть намокнути під дощем або розлетітися через пориви вітру. Тому важливо продумати декоративне оформлення за деякий час до урочистостей.
  • Продумати сценарій. Бажано організувати все так, щоб гості не нудьгували. Важливо продумати тривалість церемонії, клятв, зізнань.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете організувати справжню казку. І проведете ваш день так, як вам сподобається.
Оформлення місця реєстрації
Найчастіше на місце розпису встановлюють арку. Вона може бути металевою, дерев'яною і навіть кам'яною. Прикрасами можуть бути живі або штучні квіти, тканина, стрічки.

Місця для розсаджування гостей також прикрашають тканиною, квітами, рослинами. На банкетний стіл можна встановити вазони з букетами. Якщо буде використовуватися килимова доріжка, краще віддати перевагу тканинам, що не мнуться та якісні. Бажано все витримати в одному стилі, кольоровій гамі.

Також слід звернути увагу на музичний супровід. Саме він задає потрібний настрій та створює правильну атмосферу. Можна замовити живу музику від професійного музиканта або подбати про якісну музику в записі.

Оформлення виїзної реєстрації шлюбу можна довірити професіоналам своєї справи, якщо ви хочете, щоб все пройшло на найвищому рівні.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda