MyWowDay

ВЕСІЛЛЯ В ЄВРОПІ

У житті кожної пари день весілля найбільше запам'ятовується. Ця подія знаменує початок нового, спільного життя двох люблячих сердець. Спогади про цю подію зберігаються на все життя, і якими вони будуть, залежить тільки від подружжя. Організація весілля у Європі – це втілення потаємних бажань практично кожної пари. Прекрасна інфраструктура, гарна природа, оригінальна організація – все це може стати частиною вашого свята.
Весілля в Італії – переваги
Італія – це одна з найкрасивіших, найяскравіших країн Європи. Вона підходить для натур романтичних, шанувальників вишуканих страв та незабутніх ландшафтів. Тут можна організувати торжество будь-якого рівня та тематики. У цій країні на вас чекає:
  • Старовинні, багатовікові та автентичні споруди.
  • Міста з цікавою історією та традиціями.
  • Мальовничі пляжі з прозорими озерами.
  • Затишні села та барвисті будиночки.
  • Смачна їжа та вишуканий алкоголь.
Місця для одруження, вінчальні зали розташовані в мальовничих місцях, старовинних залах з цікавими видами. Ви завжди можете вибрати популярні Рим, Венецію, Флоренцію, а також відвідати маловідомі та напівзабуті маленькі містечка. Весілля в Європі стане не лише яскравою подією вашого життя, а й початком чудового спільного шляху.
Місця для організації весілля
В Італії безліч місць для організації церемонії одруження. Це одна з найбільш відкритих та доступних країн для весілля закордоном. До найпопулярніших місць відносять:


  • Озера. Прекрасні краєвиди преальпійських озер стануть родзинкою вашого свята. А чисте повітря, кристально чиста вода водойм та соковита рослинність створять яскравий антураж. Гарні ресторани, вілли та готелі підкреслять урочистість цієї події.
  • Міста мистецтв. Італія – це справжня колиска часів епохи Відродження, де зібрані міста з незвичайною архітектурою і атмосферою. Кожне місто – це окрема, своя історія, кулінарія, традиції. Завжди можна вибрати відповідний варіант не тільки для весілля, але і для медового місяця.
  • Пулья. Ця частина Італії розташована на Півдні. Вона представлена чудовими довгими узбережжями, мальовничими курортами. Скелясті береги, піщані пляжі, тут є місця на будь-який смак. Крім того, можна організувати весілля на морі, все залежить лише від вашої фантазії та бажання.
  • Альпи. Представлені мальовничою рослинністю, унікальним тваринним світом. Гірські схили, чисті водоймища, заспокійлива атмосфера. Тут є все для незабутнього свята. Весільна церемонія буде прекрасною в цьому місці і взимку і влітку.
  • Верона. Мрія багатьох закоханих пар обмінятися присягами саме на балконі Джульєтти. Це місце просто просякнуте атмосферою кохання та романтики. Така церемонія на знаменитому на весь світ балконі тепер доступна для кожної пари.

Кожен із цих варіантів незвичайний і має свої переваги. У таких місцях завжди створюється необхідна атмосфера, а позитивні емоції запам'ятовуються протягом усього життя. Крім того, можна продумати додаткові розваги для гостей. Наприклад, зараз актуальні проведення майстер-класів від італійського шеф-кухаря або прогулянка на ретро-автомобілях.
Чому варто вибрати весілля в Європі?
Святкування урочистостей за кордоном – це вибір сучасних, оригінальних людей, які прагнуть подарувати собі та своїм близьким максимум задоволення та позитивних емоцій. До ваших послуг найяскравіші та найромантичніші куточки Італії. Якщо співпрацювати з грамотними організаторами, таке весілля обійдеться недорого. Усі заходи щодо оформлення документів входять у вартість послуг організаторів. Також, вам завжди допоможуть з вибором місця церемонії, її оформлення, складання образу нареченого і нареченої. Італія дуже гостинна країна: нареченого та наречену приймуть дуже тепло і привітно. Організація весілля в Італії завжди відбувається на високому рівні. Національна кухня - це велика кількість морепродуктів, сири та чудові вина, ваші гості будуть у захваті і ми в цьому допоможемо. Кожна деталь буде врахована, ви отримаєте незабутню і прекрасну урочистість у своєму житті.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda