MyWowDay

Весілля за кордоном

Створимо неймовірну атмосферу казки!
ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ

Закріпити сполучення двох люблячих сердець завжди хочеться красиво, казково. І новою модною тенденцією є організація весіль за кордоном. Це варіант для тих, хто хоче отримати від весільних урочистостей максимум позитивних емоцій та енергії, запам'ятає цей день назавжди.

На що звернути увагу

Перш ніж займатися організацією, важливо визначитися, яка буде церемонія, офіційна чи символічна. Якщо ви хочете офіційно розписатися за кордоном, важливо оформити низку документів, які тривалий час проходитимуть підтвердження та легалізацію. У разі символічної весільної церемонії розпис відбувається в Україні, а урочистість в іншій країні. Після цього важливо продумати такі деталі:

  • Локація. Європа чудова тим, що може запропонувати різні локації – замки, моря, готелі, вілли, яхти, гори. Але класні, популярні місця потрібно бронювати заздалегідь, набагато раніше запланованої дати церемонії.
  • Логістика. Перед початком оформлення свята краще відвідати весільну локацію. Необхідно запросити всі дозволи на проведення урочистостей, з'ясувати необхідні маршрути. Наша команда все продумає до дрібниць і ви насолоджуватиметеся лише результатом.
  • Підрядники та партнери. Також наперед потрібно замовляти додаткові послуги. Бо якщо свято проходитиме у популярному чи історичному місці, важливо підбирати команду справжніх професіоналів.
  • Інтер'єр. У багатьох місцях з визначними пам'ятками предмети інтер'єру можуть мати високу вартість. Тому важливо заздалегідь дізнатися, які елементи декору, оформлення можна використовувати, а які краще не чіпати.
Це дуже важливі моменти, на яких потрібно звертати увагу. Щоб під час церемонії можна було лише насолоджуватись процесом без стресів та переживань. Ми опрацюємо кожен момент до дрібниць.

Найпопулярніші варіанти весіль за кордоном

Весільні церемонії за кордоном зараз доступні багатьом молодим родинам. Найпопулярнішими варіантами урочистостей є:

  • Урочистість у середньовічному замку. На такому святі гості зможуть відчути себе справжніми придворними. Гарний інтер'єр, благородна атмосфера, оригінальне вбрання залишаться в пам'яті на довгі роки.
  • Святкування на узбережжі. Море чи океан, чистий пісок, сонце - що може бути романтичнішим? Підходить для волелюбних, енергійних пар.
  • Весілля на віллі. Відмінний варіант для веселощів з великою кількістю гостей. На такому святі кожен зможе розташуватися зі зручністю та комфортом.
Традиційними моментами на європейській урочистості є вишуканість та стриманість. Застілля проводиться у форматі невеликого фуршету з різними закусками. Весільний торт не відрізняється великою кількістю вишуканостей, шику та прикрас. Весільну вечерю у форматі банкету або фуршету проводить ведучий із програмою оригінальних інтерактивів, створюючи особливу атмосферу свята, також для розваг гостей ми можемо запросити хедлайнерів (професійних артистів). Весільна церемонія в Європі чи біля моря потребує дуже ретельної підготовки та уваги. Тому щоб не упустити деталі та нюанси, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Весільне агентство займеться підготовкою свята, а ви зможете по-справжньому насолодитися святом створення вашої родини.
Для весілля за кордоном можна розглядати такі напрямки, як Туреччина, Болгарія, Грузія, Чорногорія або Кіпр. Природа та доступність цих країн дозволить організувати весільну церемонію навіть для найвибагливіших пар. Свято може проходити, як у вузькому колі рідних або лише для вас двох, так і для великої компанії друзів та близьких.

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda