MyWowDay

ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ

Всесвітня інфекція внесла серйозні корективи у всі сфери життя людини та весільна індустрія не виняток. Все частіше заходи переносять на інші дати або оформляють міні-церемонії відповідно до правил. Тому, щоб святкування пройшло максимально весело та безпечно, важливо знати всі деталі та тонкощі оформлення такої урочистості.
На що важливо звернути увагу?
У зв'язку з пандемією в організації свят відбулися численні зміни. Це стосується і місця розміщення та кількості гостей. Всі нові вимоги мають бути дотримані:

  • Важливо підібрати такий майданчик для святкування, щоб усі гості могли дотримуватися дистанції і максимально знаходитися на свіжому повітрі або в приміщення, що добре провітрюється.
  • На урочистості може бути одночасно невелика кількість гостей, тому необхідно максимально продумати їх розсадку.
  • В оформлення та декор можна додати красиво прикрашені антисептики, сухі чи вологі серветки, одноразові маски.
  • Можна відмовитись від великого фуршету. Використовувати заздалегідь приготовлену їжу, одноразовий посуд та столові предмети, бутильовані напої.
  • Безпечніше та зручніше проводити торжество на вулиці, на свіжому повітрі. Це також сприяє зниженню поширення патогенного вірусу.
  • Обов'язково потрібно запросити фотографа. Кожен закарбований момент порадує вас і тих близьких, які не зможуть бути присутніми на вашій урочистості.
Зважаючи на всі деталі, можна провести захід навіть краще ніж до пандемії та обмежень.
Варіанти святкування

Популярність набувають нових видів організації весільної урочистості. Незвичайним та захоплюючим може стати свято у дворі приватного будинку батьків молодят. Можна цікаво оформити двір, накрити святковий стіл та організувати веселі конкурси з ріднею. Цікавий формат святкування – автовесілля. Після розпису в РАГСі можна вирушити в автомобільну подорож із близькими. Фотографії та відео з такого весілля вийдуть феєричними та незабутніми, але щоб це не перетворилося на каламбурну поїздку, то потрібно підходити до цього особливо професійно.
Карантинне весілля – непросте випробування для закоханих. Але із кожної складної ситуації можна знайти оригінальний вихід. Існує безліч цікавих ідей для святкування. Головне дотримуватися всіх правил, продумати деталі та торжество пройде весело, безпечно та незабутньо.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda