MyWowDay

залучАЙТЕ СПІВРОБІТНИКІВ У СВЯТО

Тімбілдинг з кожним роком набирає все більшої популярності. Багато керівників великих і малих підприємств встигли відчути його сприятливий вплив на роботу колективу. Але не всім подобається лише споглядати яскраві дійства під час корпоративу. Багато співробітників могли б взяти участь у створенні заходу чи його частини. Під час таких вечірок люди відкриваються зовсім з іншого боку і багато хто виявляє несподівані таланти. Поекспериментуйте, і ви побачите якими креативними та розкутими можуть бути ваші співробітники.
Театральні таланти
Корпоративні свята – це найкоротший шлях до успіху. Для того, щоб ваша команда могла плідно та якісно працювати, необхідно пам'ятати про спільне та захоплююче дозвілля.

Нині дедалі популярнішим стає створення театральних постановок чи внутрішньокорпоративного кіно силами колективу. Ця захоплююча подія здатна не тільки згуртувати ваш колектив, а й допомогти багатьом співробітникам розкритися в новому амплуа, краще зрозуміти один одного. А плоди спільної роботи неодмінно потішать кожного члена підприємства. При подальших переглядах своїх шедеврів ви можете ще більше посилити дружні взаємини.

При підготовці такого заходу важливо продумати всі тонкощі, придивитися до своїх співробітників і зрозуміти кому яка роль буде найбільше до вподоби. Підготовкою заходу може зайнятись як рядовий співробітник вашої компанії, так і фахівець у даній галузі. У другому випадку ви можете бути впевнені на 100%, що зусилля, витрачені на організацію, не будуть марними і проведеної урочистості справить незабутнє, приємне враження на гостей.
Де та як проводяться такі корпоративи?
Ігрове кіно для співробітників фірми можна зняти як у спеціальних павільйонах, так і в рідному та знайомому для всіх офісі вашої компанії. Але для того, щоб корпоративні свята такого роду були успішними, необхідно провести велику попередню роботу:

· визначитись зі сценарієм майбутнього фільму;
· підготувати потрібний реквізит;
· домовитись із підрядниками: гримерами, операторами тощо.

Для успішного результату такого задуму краще звернутися до фахівців, які зможуть на професійному рівні вирішити всі поточні проблеми. Будьте впевнені, ваші співробітники будуть захоплені такою ідеєю і із задоволенням будуть переглядати змонтований фільм безліч разів.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda