MyWowDay

як щодо ВіРТУАЛЬНОГО ВЕДУчогО?

Віртуальна реальність уже давно не вигадка. Вона міцно зайняла свої позиції в житті кожної сучасної людини, яка користується інтернетом або мешкає в мегаполісі: голографічна реклама, 3D-ігри і т.д. Але на цьому її функції не закінчуються. Останнім часом стає досить модним організація та проведення заходів із використанням так званого «віртуального ведучого».
Свято за новими правилами
Усім відомі сценарії стандартних заходів. Будь то ранок у дитячому садку, вечір зустрічей випускників або внутрікорпоративне свято:

  • беззмінний тамада із середньостатистичним набором жартів;
  • низка конкурсів для розігріву цільової аудиторії;
  • нагородження тих, хто виявився найбільш спритним чи витривалим.
Зламати дані стереотипи та вивести вашу урочистість на новий рівень допоможе віртуальний ведучий. Це може бути:

  • застосування спеціальних відеопристроїв (окуляри, шоломи тощо), що дозволяють гостям потрапити в нову реальність, побачити фантастичний світ і отримати гострі, незабутні враження.
  • зустрічі, які проводяться в онлайн режимі віртуальним ведучим. Досить зручний спосіб для виробничих зборів, отримання нових знань або облаштування вечірки з тими людьми, які знаходяться на великій відстані від вас;
  • віртуальний учасник зустрічі чи заходу. Про такі можливості людство лише мріяло буквально якихось 15 років тому. А зараз такий «тамада» на вашому заході – чудовий спосіб внести нотку креативу та здивувати своїх гостей, підлеглих чи колег.
Використання передових технологій допоможе розширити рамки вашої урочистості, здивувати гостей та створити неймовірну атмосферу під час:

  • заходів щодо зміцнення командного духу;
  • свят для людей різного віку: День народження, Новий рік, весілля тощо;
  • масових зборів на великих площах тощо.
Що може бути більш захоплюючим, ніж вирушити в космічну подорож, покататися на неймовірних водних гірках, перемогти армію прибульців чи відчути себе Алісою у казковому світі задзеркалля. Такі емоції неможливо забути. Вони розбурхують кров, зачаровують і дарують вашим гостям феєричні враження.
Віртуальна реальність – це інноваційний спосіб для тих, хто любить пізнавати незвідане, дивувати оточуючих та створювати ексклюзивні свята. Вона дозволить втілити в реальність найсміливіші і найшаленіші мрії іменинника, його гостей, ваших співробітників чи партнерів.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda