MyWowDay

ЯК ЗРОБИТИ ПРОПОЗИЦІЮ ДІВЧині

Рано чи пізно у житті кожного чоловіка з'являється та єдина і неповторна, якій він готовий віддати не лише своє серце, а й дорогоцінну свободу. А ось як запропонувати дівчині, з чого почати і на що звернути увагу при цьому, знає далеко не кожен хлопець. Таке доленосне рішення потребує максимальної уваги та ретельної підготовки. Адже цей момент неодмінно:

має вагоме значення для отримання позитивної відповіді коханій;
запам'ятатися на все ваше спільне життя і можливо задасть стилістику організації весілля;
стане чудовою історією для друзів та знайомих, а також прикладом для майбутніх дітей та онуків.

Тому не варто думати, що банальні ідеї для заручин чи пропозиція «між ділом» будуть доречними. Приймаючи рішення, думай про кохану, про її особливі риси характеру та ваші стосунки. Саме так можна знайти натхнення для створення феєричного свята кохання.

Попередній план
Пропозиція руки та серця – своєрідна демонстрація відваги та рівня інтелекту. Дівчата будь-якого віку та складу характеру за всіх часів цінували дані якості у чоловіках. Адже успіх спільного життя багато в чому залежить від «голови сімейства», його умінь та навичок. Тому необхідно продумати всі нюанси заздалегідь, щоб унеможливити більшість можливих помилок. А саме:

 • не варто користуватися будь-якими засобами зв'язку. Навряд чи пропозиція, зроблена в телефонному режимі, через інтернет або смс буде сприйнята серйозно. Такий варіант підійде лише тим, хто вимушено розлучений і знаходиться на великій відстані один від одного тривалий час;
 • займатися будь-яким супутнім справою: дивитися фільм, слухати музику тощо. Дівчина в такий момент має бути центром всього всесвіту для вас і відчувати це;
 • вживати алкоголь для підняття свого духу. Це може зіграти з вами злий жарт. Та й п'яний боягузливий чоловік – той ще "скарб". А маючи тверезу голову, ви зможете адекватно реагувати на можливі зміни ситуації та приймати швидкі рішення.
Слід пам'ятати, що насамперед цінується креативність. Не бійтеся виявляти свою фантазію та застосовувати неординарні способи для посилення позитивного ефекту.
Оригінальність ідеї
Оригінальні пропозиції руки та серця – основні принципи підготовки. Якщо ви хочете дійсно приємно здивувати свою дівчину та підготувати для неї незвичайну пропозицію, то:
 • Проаналізуйте її характер. Це допоможе визначитися з місцем проведення заходу: тихий і затишний ресторанчик, романтик будинку або в заміському будинку або офіс, концерт, у колі рідних та друзів;
 • Відкиньте банальні та всім відомі сценарії. Навряд чи когось можна здивувати кільцем у келиху. Проявіть себе та покажіть дівчині, що з вами їй завжди буде надійно, безпечно та цікаво;
 • Підготуйте заздалегідь усі необхідні аксесуари, домовтеся з підрядниками і, за необхідності, проведіть репетицію. Тільки так можна побачити недоліки у своєму сценарії.
Не варто думати, що організація такого заходу – це легка справа. Для успішної реалізації своїх планів вам потрібно запастись терпінням, вміти тримати під контролем одразу кілька справ та мати великий запас вільного часу. Пропозиція руки та серця – хвилюючий момент. Щоб розвантажити себе від додаткових турбот, можна скористатися послугами спеціалістів. Івент агентство MyWowDay – згуртована команда однодумців, які знають, як створити ідеальну атмосферу для таких доленосних моментів. Вам не потрібно буде хвилюватися за:
 • підбір надійних підрядників;
 • розробку унікального сценарію;
 • проведення попередніх перевірок;
 • оформлення локації;
 • своєчасне виконання передбачених етапів урочистості.
Заручившись допомогою професіоналів, ви будете впевненим у собі та своєму успіху.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda