MyWowDay

ДіДЖИТАЛ ПОДАРунки

Отримувати подарунки завжди приємно. Особливо якщо це незвичайні презенти, що викликають інтерес не лише своїм змістом, а й способом дарування. Усі ми звикли отримувати барвисті коробочки, букетики, знижки на послуги фірми тощо. Але все звичне та вивчене не викликає інтересу.

Щоб зруйнувати стереотипи, що склалися, здивувати і привернути увагу аудиторії, були розроблені спеціальні подарункові діджитал пакети. Це чудова сучасна можливість порадувати своїх клієнтів чи співробітників унікальними системами знижок, акцій тощо.

Як це працює та до чого призводить?
Діджитал подарунки набули своєї популярності та затребуваності з неймовірною швидкістю. І це не дивно. Завдяки даному нововведенню можна:

  • підвищити інтерес цільової аудиторії до своєї фірми;
  • заохотити особливо відповідальних та працьовитих співробітників;
  • простимулювати колектив, пробудити у ньому зацікавленість у підвищенні показників їхньої праці тощо.

Суть подарунка досить проста та зрозуміла. Виділяється певна група людей, яким розсилаються листи, що містять онлайн-презент, доступний лише в особистому кабінеті кожного з учасників. Це можуть бути знижки на послуги та товари, так і унікальні пропозиції. Важливою умовою успіху такого подарунка є його доступність і повна «прозорість». Людина повинна чітко розуміти, що вона отримає після того, як уведе свій логін та пароль.

Такі подарункові пропозиції онлайн у кілька разів підвищує залучення цільової аудиторії за рахунок своєї неординарності та унікальності. Грамотно складені пакети здатні не тільки підвищити зацікавленість клієнтів у подальшій співпраці, але й посилити згуртованість вашого трудового колективу, його показники та результативність.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda