MyWowDay

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ КОРПОРАТИВНЕ СВЯТО

Ви любите не тільки плідно трудитися, а й весело відпочивати всім колективом? Тоді ви знаєте, що добре продуманий корпоратив – запорука успіху та чудового настрою. Але це досить клопітка справа – організація корпоративу. З чого почати і як краще вчинити? Давайте розбиратися разом.
  Чого точно не варто робити
  Перш, ніж розпочати прийняття головних рішень, давайте визначимося з тими пунктами, які можуть зіпсувати будь-яке свято. Отже, не варто:

  • відкладати підготовку в останній момент. Чим ближче дата запланованої події, тим важче буде охопити всі важливі моменти та продумати перебіг заходу;
  • довіряти підрядникам із сумнівною репутацією. Так, у таких організацій найчастіше ціни найпривабливіші. Але на цьому всі їхні переваги закінчуються;
  • будувати хід свята за стандартними сценаріями. Такі заходи приречені на провал, адже кожному присутньому добре відомо все, що буде.
  Плануючи вечірку, також не варто забувати про цілі цього дійства. Адже саме від цього необхідно відштовхуватися, організовуючи корпоратив та підбираючи до нього сценарій та декорації.
  Основні положення вдалого «сабантуя»
  Вирішивши створити свято власними силами, подумайте, кому із співробітників можна доручити таку серйозну справу. Ця людина має бути досить відповідальною і мати організаторські здібності.

  Далі, варто з ним обговорити суть заходу, його основні моменти та гостей, які будуть запрошені. Вечірка може мати два напрямки:

  • офіційне. На таких святах присутні не лише співробітники підприємства, а й представники партнерської організації, ймовірні клієнти тощо. Під час таких подій можна не тільки добре розважитись, а й вирішити важливі питання у неформальній обстановці;
  • неформальне – корпоратив призначений лише співробітників фірми. Такі події спрямовані створення міцних міжособистісних відносин, зміцнення командного духу тощо.
  Усвідомивши цілі та завдання майбутнього заходу, можна приступати до безпосередньої організації корпоративу:

  • формування сценарію;
  • підбору необхідного реквізиту;
  • укладання договорів із підрядниками: фотографами, відеооператорами, аніматорами, музичними оформлювачами тощо.

  Для якісного виконання всіх цих пунктів необхідно ознайомитися з масою супутньої інформації: прочитати відгуки про ті організації, які будуть залучені, продумати конкурси, залучити інших співробітників для реалізації задуманого, підібрати дизайн залу та зіставити різні частини свята в одне ціле.

  Але на цьому клопіт тільки починається. Адже все продумати – це лише частина шляху. Потрібно подбати ще й про те, щоб усе задумане було виконане у найкращому вигляді.

  Як розслабитись на корпоративі?
  Якщо ви хочете зробити справжнє свято для свого колективу, то не варто навантажувати їх додатковими завданнями. Дозвольте професіоналам подбати про організацію та оформлення корпоративу. У нашому агентстві ви знайдете креативних людей, які знаються на святах і вміють їх створити навіть серед будніх днів.

  Наші співробітники працюють лише за індивідуальними сценаріями. Ви зможете вибрати із кількох запропонованих варіантів саме той, який підходить вашому колективу та приводу для корпоративу: календарне свято, вдало завершений проект, день народження фірми тощо. У ході співпраці ви завжди будете в курсі останніх подій, а під час свята зможете не хвилюватися за своєчасність виконання різних заходів. Звернувшись в івент агентство, ви отримаєте такий корпоратив, який стане яскравою подією в історії вашого підприємства чи фірми.
  Влаштуємо свято!

  пр. Дмитра Яворницького, 111
  +38 095 785 30 08
  Made on
  Tilda