MyWowDay

МАКСИМАЛЬНе залучення

Людство не стоїть на місці. І рушійною силою є наш інтерес до непізнаного. Це стосується всіх сфер нашої життєдіяльності, і свята – не виняток. Сучасні заходи будуються на використанні слухових та відео ефектів. Але це вже не викликає належного ефекту. Для повного залучення гостей у події на урочистості необхідно продумувати моменти, які активізують нюх, тактильні відчуття, почуття безпеки тощо.
Деякі ідеї сучасних WOW-свят
Щоб ваш захід був не просто успішним, а мега незабутнім, постарайтеся застосувати нові розробки маркетологів, психологів і фахівців з організації вечірок. Ось деякі останні розробки, які допомагають вивести свято на новий рівень популярності:
  • важлива кожна деталь. Людина влаштована набагато складніше, ніж ми звикли думати. На загальну картину дійства, що відбувається навколо нас, впливають не тільки зорові та аудіо ефекти. Також важливу роль відіграють поверхні, яких ми торкаємося: стіл, стілець, гардини на вікнах, келихи тощо. Так ось, щоб посилити ефект безпеки та захищеності, необхідно подбати про те, щоб усі поверхні були приємними на дотик. Дерево викликає відчуття умиротворення та розслабленості, металеві поверхні спонукають до дії. Вибирайте те, що потрібно вам зараз;
  • аромат – запорука успіху. Не секрет, що у великих супермаркетах цей хід використовується досить часто. Правильно підібраний запах може суттєво вплинути на перебіг вечірки та її успіх;
  • атмосферне музичне оформлення. Дуже популярний та дієвий спосіб. Його успішне застосування повністю залежить від вашого вміння підбирати таку музику, яка здатна підняти настрій, привабити та розслабити гостей.
Не варто недооцінювати роль нюху та смаку ваших гостей. Вдало підібрані способи впливу на ці почуття дозволять вам досягти приголомшливого результату запланованого заходу.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda