MyWowDay

5 ІДЕЙ WOW ІВЕНТІВ

Івент промисловість - одна з тих сфер, у яких все змінюється з неймовірною швидкістю. Тому споживач завжди може розраховувати на нові враження, цікаві сценарії, спецефекти та незабутні емоції. Агентство MyWowDay йде в ногу з передовими технологіями та трендами. Ми здатні дивувати та радувати, а значить з нами вам ніколи не буде нудно.

Декілька ідей івентів WOW

Збираючи гостей на чергову вечірку, кожен намагатиметься створити не лише приємну атмосферу свята, а й здивувати всіх присутніх незвичайними рішеннями. Наразі досягти поставленої мети допомагають комп'ютерні технології.
Віртуалізація
Віртуальне знайомство із відомими героями. Технологія доповненої реальності дозволяє поєднати в одному моменті людей із мультяшними персонажами, героями відомих вестернів, бойовиків тощо. Спілкування з віртуальними відвідувачами урочистостей відбувається на спеціальному відеомоніторі. Такий трюк створює неймовірне відчуття казки та гарантує гостям яскраві враження.
Візуалізація елементів
Ефектно виглядає і інтерактивний фонтан або водоспад, зображення якого виводиться на інтерактивній стіні. Відчуття реальності того, що відбувається, доповнюється звуком, зміною підсвічування води, можливістю керувати бризками за допомогою рухів.
Інтерактивність
Перетворити будь-яку кімнату на інтерактивний майданчик можна за допомогою відеомепінгу. Ця технологія виводить проекцію необхідного зображення на всі поверхні приміщення, створюючи кругову ілюзію. Ваші гості зможуть побувати в будь-якій країні, насолодитися гавайськими пейзажами або опинитися на теренах Антарктиди.
Винахідники з Китаю пропонують любителям сучасних технологій ще одне неймовірне рішення для карколомного дизайну - унікальні інтерактивні стільниці, на яких можна не тільки розміщувати напої та частування. Такі поверхні дозволяють вивести на екран тематичні картинки, будь-яку цікаву інформацію. Також тут можна зіграти у гру за участю кількох людей.

Залучення
Картини за допомогою цифр. Ні гості не встигнуть занудьгувати, виводячи на папері знайомі всім одиночки та двійочки. Ідея полягає в тому, що кожен із гостей матиме можливість стати цифровим творцем, сучасним художником. Для успішної реалізації задуманого вам знадобиться лише екран для проекції та спеціально розроблені балончики, в яких замість фарби використовується інфрачервоне проміння.
Wow івенти здатні не тільки розважити, але й вивести ваше свято на зовсім інший, практично космічний рівень. Організація заходу стане для вас простою і незвичайною.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda