MyWowDay

КРЕАТИВ МОДНИЙ ПОЗА ЧАСОМ

Нас оточують безліч технологій та новітньої техніки. Все це можна легко застосувати для створення свята. Але за відсутності нових тем і концепцій для урочистостей навіть найбільший арсенал різних пристосувань для урочистостей не допоможе організувати феєричний захід. Однотипні рішення та шаблонні сценарії вечора швидко «приїдаються», приносять лише розчарування тим, хто мріяв про справжню яскраву подію.

Тільки креативні ідеї для свята, вміла організація вечірки та правильний настрій дозволять створити фурор, наповнити серця гостей непідробними веселощами. Несподівані рішення та індивідуальний підхід за всіх часів цінувалися понад усе. На сьогоднішній день це також є актуальним. Саме непересічність мислення та політ фантазії допоможуть досягти бажаного ефекту та організувати ексклюзивну вечірку.

Креативні вечірки – запорука успішної роботи кампанії
Креативні вечірки – запорука успішної роботи кампанії. Зараз все більшої популярності набирають командні ігри, в ході яких необхідно розгадувати різні головоломки, загадки, долати перешкоди та йти до конкретної мети. Така розвага буде цікава людям різних вікових категорій, головне вдало підібрати тематику квесту та докладно пояснити гостям правила гри. Можна організувати все самостійно у себе вдома, на дачі чи певній території у парку чи навіть у місті. Тільки не забудьте попередити своїх гостей заздалегідь про майбутні випробування, щоб вони мали змогу одягнутися відповідним чином і бути морально підготовленими. Якщо ж перераховані вище варіанти неможливі з будь-яких причин, організувати день народження можна і у спеціальній квест-рум, де гості потраплять до святкового столу лише після проходження всіх конкурсів. Така пригода запам'ятається кожному, а веселе проведення часу та яскраві спогади гарантовані.
Ідеї для корпоративу можуть бути найнесподіванішими:
  • спільне подолання водних перешкод на байдарках. Прекрасний спосіб підвищити командний дух і навчити людей веслувати у потрібному напрямку. Яскраві враження та незабутні відчуття забезпечені кожному учаснику заходу;
  • піжамна вечірка. Але це має бути не простий захід із перевдяганнями. Влаштуйте його прямо в офісі, там, де всі звикли бачити один одного в офіційних костюмах. Продумайте квести та оформлення. Тепер офісне приміщення не асоціюватиметься у колег лише з робочими буднями;
  • колективні заняття танцями, футболом, єдиноборствами. Раз на місяць можна влаштовувати колегам такий «розвантажувальний день», під час якого можна побачити своїх співробітників та шефа у незвичайному амплуа.
Є ще безліч способів здивувати оточуючих. Для цього потрібно лише навчитися мислити неординарно. Так як це роблять співробітники нашого івент агентства, приступаючи до організації вашого свята.
Зібрати гостей та накрити для них стіл у свій день народження вам уже не цікаво?
Хочете зробити так, щоб цей день запам'ятався всім гостям як найяскравіша подія? Тоді продумайте заздалегідь захід і створіть яскраве і незвичайне свято. Ідеї для дня народження можуть бути найрізноманітнішими:
  • тематичні вечірки для родичів та близьких друзів;
  • захоплюючі квести;
  • активні ігри та ін.
Зараз легко можна знайти всі необхідні атрибути самостійно або скористатися послугами професійних агенцій та організацій. Як і де відсвяткувати день народження , вирішує лише іменинник, адже на цьому святі він керує парадом.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda