MyWowDay

Корпоративні заходи

Настав час стати дрім тім!

Організація корпоративних заходів

Корпоративні заходи з розумом та креативністю – це найкращий тімбілдінг. Неформальна атмосфера квест-руму, битва у пейнт-болі, кіновечірки в офісі – після таких івентів ваш колектив стане найкращою командою на всі випадки життя. Крім решти, корпоратив може стати продовженням організації ділового заходу, який пройшов успішно.
  • Організація корпоративних заходів — це не лише святкування Нового року, а й день народження компанії, день кращого співробітника та будь-яке інше свято, яке святкується лише вами. Як щодо піжамної вечірки у кол центрі? Організації тімбілдінга на каяках чи в студії йоги?
  • Забудьте все, про що ви думали під час словосполучення «організація корпоративів», як страшний сон. Ми підберемо доречну та цікаву локацію, організуємо дозвілля та зробимо все
    "не як у людей", але зі смаком і душевно.
  • Тематичне чи брендоване – вибір за вами, але оформлення корпоративу в наших руках стає інструментом не лише підняття настрою, а й гордості за свою компанію.
  • Ви вважаєте, що для покращення показників виробництва необхідно збільшувати кількість робочих годин та посилювати вимоги до співробітників?

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda