MyWowDay

Оформлення корпоративу

Створимо свято, що запам'ятовується!

ОФОРМЛЕННЯ КОРПОРАТИВНИХ СВЯТ У ДНІПРІ

Корпоративне свято – обов'язкова частина життя ділових людей. У кожному колективі мають місце корпоративні вечірки. Оформлення корпоративу є свого роду візитівкою підприємства. Також це чудовий спосіб для того, щоб показати гостям, що вони справді очікувані на цій урочистості.

У штаті деяких компаній є спеціальний співробітник, на плечі якого лягає оформлення корпоративних заходів. На жаль, не всі фірми можуть собі це дозволити, і дехто влаштовує оформлення корпоративу власними силами.

Від чого залежить вартість корпоративу та як його правильно організувати?

Першим чинником, звісно, є цінова категорія. На початку дуже важливо визначитись саме з нею, щоб надалі влаштувати оформлення корпоративних заходів відповідно до виділеного бюджету. Ваші побажання, безумовно, дуже важливі і саме відштовхуючись від них, потрібно створювати план заходу та його оформлення.

Розміри приміщення для свята також відіграють важливу роль. Виходячи з них, потрібно вибирати кількість та габарити елементів декору.

Не завжди колектив має можливість і бажання займатися підготовкою самостійно. До того ж більшість начальників вважають за краще довіритися професіоналам своєї справи, щоб корпоратив пройшов на найвищому рівні.

У такому разі вони звертаються до фірм, що надають подібні послуги. Фірми завжди знаходяться у пошуку нових рішень, пропонують нові ідеї. Декоратори завжди запроваджують сучасні тенденції оформлення приміщень. Саме тому ваше свято запам'ятається не лише вам, а й колегам, друзям та навіть спонсорам.

Оформляючи приміщення, найчастіше обирають такі елементи:

1
Брендування
2
М'які декорації, в яких використовуються банери, драпірування з тканини


3
Комбіновані декорації
4
Жорсткі декорації, з використанням конструкцій з підсвічуванням, об'ємних фігур
У нас завжди безліч нових та цікавих ідей. Жодне свято не буде проведено двічі за одним сценарієм. Це свято також є можливістю розбавити сірі офісні будні креативним та яскравим відпочинком. Спільне свято буде найкращим помічником тим, хто бажає згуртувати свій колектив.

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda