MyWowDay

Букінг зірок

Зробимо ваше свято особливим!

БУКІНГ ЗІРОК У ДНІПРІ

Для того щоб замовити зірку на свято, необхідно визначиться з бюджетом. Якщо на початку зробити це важко, варто чітко позначити можливі витрати на розважальну частину.

Організовуючи кожен захід, ви напевно замислюєтеся над питанням, як зробити його яскравим та незабутнім. У цій ситуації хочемо уявити вам букінг зірок.

Букінг зірок використовується в тих випадках, якщо захід має бути грандіозним і незабутнім. Саме тоді буде чудовою ідеєю запросити вітчизняних та зарубіжних виконавців. Вони не лише перетворять банальне свято на блискуче шоу, а й забезпечать гарний настрій на весь вечір.

Ви можете замовити виступ артиста на наступні свята:

  1. День народження.
  2. Корпоративна вечірка.
  3. Весілля.
  4. Новий Рік.
  5. Ювілей.
Цей список нескінченний, адже є так багато заходів, прикрасою яких буде поява зірки.

Яка ціна замовлення артиста на свято

Наше концертне агентство пропонує замовити артиста на свято у різних цінових категоріях. Незалежно від величини бюджету урочистостей, фахівці виберуть лише ті варіанти, які ідеально впишуться в концепцію заходу.

Ми тісно співпрацюємо не лише з російською та українською естрадою, а й із закордонною. Тому не виникне жодних проблем навіть у тому випадку, якщо клієнт захоче замовити артиста на свято з-за кордону.

Звертаючись до нас, ви отримаєте свого особистого менеджера, який складе для вас індивідуальну програму концерту відповідно до всіх вимог.

Замовити зірку на захід кожен охочий зможе під ключ. Це означатиме, що всі турботи щодо перельоту, проживання ми беремо на себе. Також на плечі виконавців лягає вирішення технічних проблем, супровід танців та музичне оформлення.

Замовити зірку на захід – це не тільки виключно позитивний настрій замовника та гостей, а й підкреслення вашої вишуканості та унікального смаку.

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda