MyWowDay

Емоційні подарунки

Зробимо свято ніжним!

ЕМОЦІЙНІ ПОДАРУНКИ У ДНІПРІ

Подарунки у вигляді скарбничок чи кухлів на сьогоднішній день були перенесені до розряду банальностей. Вони не мають різноманітності та змісту емоцій. Кожна людина є індивідуальністю, тому і подарунок повинен бути особливим, мати особливість. Тільки в цьому випадку людина відчує свою важливість для вас.

MyWowDay допоможе підібрати вам емоційні подарунки, які здатні наголосити на унікальності та індивідуальності того, кому вони призначені. Справжній подарунок – не щось звичайне та тривіальне, а те, що гарантуватиме вам враження у подарунок.

Подарувати враження ви можете, подавши другу як презент сертифікат, за яким він займатиметься скелелазінням. Якщо він любить екстремальні відчуття, кращого подарунка для нього не вигадаєш. Подарувати враження дружині можна, презентувавши можливість відвідування майстер-класу від шоколадної майстерні або урок малювання. З нашою допомогою ваші мрії залишаться не лише мріями, а й реалізуються на практиці. У нас ви зможете вибрати емоційні подарунки, які здатні підняти настрій не лише вам, а й адресатові. Такі презенти означають не щось із сфери послуг, а те, що сприятиме зростанню особистості людини.

Вибрати емоційний подарунок

Для того, щоб зробити замовлення у нас, вам необхідно зв'язатися з нами або заповнити онлайн-заявку. Після того, як вона буде прийнята та оброблена, з вами зв'яжеться менеджер для уточнення необхідних деталей та виконання замовлення.

Звернувшись до нас одного разу, ви назавжди забудете про банальні подарунки, і радуватимете своїх близьких лише креативними задумами, які втілять у житті професіонали.

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda