MyWowDay

ЯК ОРГАНІЗОВАТИ ДИТЯЧЕ СВЯТО

Цікаве свято для дітей - заняття не з простих. Потрібно, щоб кожен учасник урочистостей був залучений у процес, отримав максимум позитивних емоцій, нові навички. Самостійно підготувати святкову програму, солодкий стіл, дитяче шоу не кожному під силу. Можна щось упустити, не врахувати всі деталі і в результаті торжество не вийде таким, як хотілося б. Тому краще звернутися до професіоналів. Саме з їх допомогою ваша дитина та її гості, отримають від урочистості максимум корисних та позитивних вражень.
Дитяче свято від професіоналів
Дитячий день народження, випускний у школі чи дитячому садку – це важливі дати у житті кожної дитини та відсвяткувати їх завжди хочеться на найвищому рівні. Важливо, щоб свято підходило для всіх гостей, ігри та завдання сподобалися певній віковій категорії. Наші фахівці можуть вам запропонувати:
 • Оригінальну та цікаву конкурсну програму.
 • Цікаві та корисні майстер-класи.
 • Яскравий, барвистий реквізит для будь-якого свята.
 • Якісне, найсучасніше музичне оформлення.
 • Яскраве і незабутнє декорування.
 • Ігрові квести та заняття для найменших.
Також ви зможете замовити аніматорів на дитячий день народження. Це професіонали своєї справи. Вони творчі, запальні, оригінальні, з добрим почуттям гумору. Вміють привернути до себе дітей, привернути їхню увагу, знайти до них підхід. З ними кожна дитина буде залучена до гри, казкової атмосфери свята.
Широкий вибір програм
Ми можемо організувати свято для дітей будь-якого віку. У нас підготовлені спеціальні програми, які підходять для різних вікових категорій. Ви зможете підібрати відповідну тематику, і ми організуємо тематичну вечірку.

 • Для школярів. Можна вибрати цікаві майстер-класи, паперове, поролонове, наукове шоу. Це допоможе не лише відпочити та розслабитись, але ще й отримати нові, цінні знання.
 • Для школярів. Можна вибрати цікаві майстер-класи, паперове, поролонове, наукове шоу. Це допоможе не лише відпочити та розслабитись, але ще й отримати нові, цінні знання.
 • Для підлітків Це може бути тематичне шоу, вечірка танцю, захоплюючі квести.
Загальна тема. Ми організуємо свято для дітей різного віку. До цікавої урочистості будуть залучені всі гості.
Також ви зможете замовити індивідуальний сценарій, що підходить саме для вашої урочистості. Ми обговоримо та врахуємо всі деталі, постараємося втілити у життя всі ваші бажання.
Наші фахівці зможуть знайти підхід до будь-якої дитини, залучити її до ігрового процесу. Кожен гість заходу буде зацікавлений, отримає багато позитивних емоцій.
Додаткові послуги
За допомогою нашого агентства, ви можете замовити організацію будь-якої урочистості. Ми можемо організувати індивідуальний сценарій, оформлення, музичний та світловий супровід. Також запросимо провідних свята та популярних артистів. У нас можна замовити і додаткові послуги:


 • Аквагрим. Особливо актуально для малечі. З такою окрасою ваша дитина зможе себе відчути справжнім казковим героєм, чарівною феєю чи справжнім піратом.
 • Фотозона. Можна організувати чудове тло для створення фотографій з прізвищем та ім'ям винуватця урочистості. Або встановити ширму з малюнком та прорізом для обличчя. Вийдуть чудові, оригінальні кадри, які довгий час нагадуватимуть про веселе свято.
 • Діджей. Створити веселу атмосферу, запальний настрій допоможе професіонал. А у поєднанні зі світловим оформленням, вийде справжня дитяча дискотека. Діти зможуть вихлюпнути свої емоції, відпочити.
Наша цінова політика повністю спрямована на клієнта. Ви можете самостійно вибрати тривалість заходу, додаткові послуги. Наші менеджери допоможуть підібрати та продумати усі етапи заходу. Ми зможемо організувати дитяче свято на будь-який бюджет.
Організація заходів для дітей нашою компанією позбавить вас клопоту, збереже час для спілкування з близькими. З нашою допомогою можна організувати справжню казкову атмосферу свята. Ми зможемо подарувати яскраве свято, усмішки та очі малюків, що світяться, які запам'ятаються на довгий час.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda