MyWowDay

Квести

Зробимо свято активним!

ОРГАНІЗАЦІЯ КВІСТІВ У ДНІПРІ

З кожним роком квести не втрачають своєї популярності і тільки набираю все більше популярності. Дружні компанії відкривають для себе нові пригоди і приємно проводять своє дозвілля.

Квест – це гра, у якій бере участь кожен. Усі учасники мають свою роль та мету. Програма триває від 1 до 3 годин і в цей час усі занурюються у створену атмосферу гри, фінал якої залежить виключно від ваших дій.

Як відбувається захід

Кожен гравець у квест має завдання, де описаний його герой. Також надаються буклети, згідно з якими потрібно досягти цілей, зазначених у них. Для цього потрібно спілкуватися з союзниками щодо гри, використовувати логіку та інтуїцію, а також спеціальні предмети.

Серед типів квестів розрізняють:

  1. Квест по місту.
  2. Новорічний.
  3. Гра, використовуючи фото.
  4. Пішохідний квест.
  5. Квести для дітей.
  6. Страшний квест.

Розрізняють квести для дітей та дорослих. Якщо у другому випадку вони можуть бути з елементами жахів, перші носять розважальний та розважальний характер. Організація квестів завжди лягає на плечі виконавців, адже вони неодмінно мають підготувати все належним чином. У деяких іграх організація квестів вимагає дотримання правил безпеки, без чого страшні квести просто не можуть бути проведені.

Переваги квестів

1
Дозвілля буде проведено активно
2
Один проведений квест забезпечить вас враженнями протягом тижня.
3
Допоможе відкрити приховані можливості співробітників. Нерідко саме ігри сприяють зближенню колективу.
У нас ви зможете замовити будь-який вид квесту. Також ви можете висловити свої побажання, які будуть враховані під час проведення та підготовки заходу. Замовляючи у нас навіть найжахливіший квест, ви можете бути впевнені у своїй безпеці та безпеці інших гравців. Приходьте до нас і не пошкодуєте!

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda