MyWowDay

Організація форумів, тренінгів, виставок

Створимо неймовірний фурор!
Організація форумів у Дніпрі
У кожному заході є кілька аспектів, які, безумовно, є дуже важливими при організації бізнес-форумів, тренінгів або виставок. Для кожного окремого важливо розуміти тему та аудиторії, яка буде присутня на заході. Серед важливих аспектів виділимо такі:

  1. Логістика.
  2. Чіткість виконання завдань.
  3. Увага до кожної деталі.

Для реалізації подібних завдань існує наша компанія. З використанням багаторічного досвіду, технічних можливостей та майстрів своєї справи MyWowDay допоможе в організації будь-якого виду зустрічей.

Серед послуг, що надаються нами, існують:


  1. Організація виставок..
  2. Организація бізнес семінарів.
  3. Організація форумів.

На сьогоднішній день активно розвивається організація тренінгів під ключ. MyWowDay надає весь пакет послуг. Після звернення до нас, всі проблеми лягають на плечі висококваліфікованих фахівців, чи то організація концертів, чи то організація фотовиставки. Також у низці наших послуг має організація семінарів.

Для того, щоб стати нашим клієнтом, вам достатньо залишити онлайн-заявку на веб-сторінці або зв'язатися з вказаним у контактах номером телефону в робочий час.

Нами розробляється механізм, у якому планування та організація кожного заходу відбувається без заминок і проблем.

Ми забезпечуємо:

  1. Вибір залу.
  2. Ведучого.
  3. Стиль.
  4. Обладнання, будь то проектор, екрани для мультимедіа чи звукові системи.

Команда MyWowDay надає освітні та ділові проекти будь-якого масштабу. Після звернення до нас протягом короткого проміжку часу буде розроблено кілька концепцій, серед яких замовник зможе вибрати ту, яка сподобалася саме йому.

За потреби ми надаємо послуги перекладача. На етапі концепції нами пропонуються виконавці, які були заздалегідь обрані та заброньовані.

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda