MyWowDay

Перший день народження

Зробимо цей день незабутнім!

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРШОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ У ДНІПРІ

Перший день народження є особливим сімейним святом та приводом, щоб зібрати всіх близьких та бажаних гостей за одним столом. У такий день батькам хочеться, щоби все пройшло за вищим розрядом, і вони найчастіше самі беруться за оформлення свята. Але трапляється так, що нерідко мама та тато звертаються за порадою до професіоналів, щоб перший день народження їхнього малюка був не лише святом, а й незабутнім днем для всіх.

Для того, щоб оформлення і організація дитячого дня народження була проведена на найвищому рівні, батькам варто знати моменти, яким необхідно приділити особливу увагу.

Ви також можете запросити шаржиста, який наприкінці вечора обдарує кожного із присутніх кумедними портретами.

Необхідно подбати про святковий стіл. Ви можете влаштувати як пишний бенкет, так і день народження на тлі солодощів та радості.

Зважившись на організацію першого дня народження дитини ви отримаєте:

1
Запрошення на свято
Вони можуть бути замовлені або зроблені своїми руками. Також можна підійти до цієї ідеї творчо та зробити щось незвичайне.
2
Оформлення будинку
Для оформлення можна використати прапорці, вітальні плакати. Прекрасним варіантом буде використання повітряних кульок. Вони не лише створять святкову атмосферу, а й привернуть до себе увагу дитини, адже діти у цьому віці їх дуже люблять.
3
Фотозйомка
Жодне свято не обійдеться без знімків, які залишаться на згадку.


4
Клоун
У разі присутності інших дітей необхідно потурбуватися про розважальну програму, щоб ті не нудьгували.
Для організації такого заходу ви можете звернутися до нашої компанії, і воно буде проведене за всіма правилами та побажаннями клієнта.

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda