MyWowDay

ВЕСІЛЛЯ У СТИЛІ БОХО

Богемний шик, бохо - це оригінальне змішання стилів, деталей та дрібниць. Стиль набув популярності ще на початку двохтисячних і швидко перекочував у весільну індустрію. Урочистість у такому стилі завжди виклик традиційності, класиці, гламуру. Бохо поєднує яскраві образи, сміливі рішення, легкість і природність.

Що таке бохо, походження та основні деталі стилю

Богемний стиль має коріння часів Франції під час правління Короля Сонця. Богема зародилася як противаги буржуазному способу життя. Люди, які наслідували такий стиль надихалися кочовим життям циган, заперечували загальні порядки. Виходячи з цього, кожна урочистість, проведена в цьому стилі, має свої унікальні, оригінальні деталі, неповторну атмосферу.
Весілля у стилі бохо має такі деталі:
  • Використання натуральних тканин. Це льон, оксамит, шовк, бавовна. Можна поєднувати прості, легкі матеріали із дорогими, розкішними.
  • Об'єми. Прийнято створювати об'ємні багатошарові деталі.
  • Квіти. Можна красиво прикрасити приміщення та столи живими, оригінальними квітковими композиціями.
  • Святкування на відкритому повітрі. Зазвичай таку урочистість влаштовують серед природи та квітів, на виїзній церемонії.
  • Відсутність дрес-коду. Гості вільні вибирати костюми на власний розсуд.

На такому святі кожен має почуватися вільно та розкуто. На цьому весіллі ніхто не повинен обмежувати себе традиційними рамками.
Концепція свята
Як і будь-яке інше свято, організація та координація весілля має бути продумана для дрібниць.
Важливо звернути увагу на такі моменти:

  • Декор та оформлення. Основне в прикрасі цього свята - це різноманіття світла та квітів. Увечері можна використовувати гірлянди, ліхтарі, лампи – все, що може створити теплу та романтичну атмосферу. Також актуальним буде використання килимів, паласів пледів, подушок, як елемент циганської розкоші. Зони для фотосесії можна поділити за допомогою богемних картинних рам.
  • Кольорова гама. Палітра кольорів на твоєму весіллі може використовуватися дуже велика. Основне – це грамотне змішування яскраві, помітні відтінки. Краще вибирати насичені, теплі кольори та уникати холодних відтінків.
  • Квіти. Це дуже важлива практична основна деталь на такому святі. Букет нареченої може складатися з рідкісних, оригінальних кольорів. Важливо створити соковиту, яскраву композицію, яка символізуватиме волелюбну натуру пари.
  • Місце. Відмінним варіантом для проведення такого свята може стати лісова галявина, берег моря, квітковий лужок. Деяким парам може сподобається провести свято поряд із великим, старим деревом.
  • Святковий стіл. Скатертина і серветки можна використовувати домоткані, з яскравою і красивою вишивкою. Прикрасити можна квітами у горщиках.

Враховуючи всі ці деталі весілля у стилі бохо буде дуже яскраве, автентичне.
Такий стиль багатьох приваблює саме тим, що дозволяє вільність у виборі одягу, взуття. Для створення актуальних образів нареченого та нареченої весілля бохо підійде практично все.

Для образу нареченого буде стильно виглядати костюм пошитий із натуральних тканин. Одяг може бути максимально зручним, просторим. Актуальною буде вишивка як прикраса, шийна хустка, капелюх. Не обов'язково дотримуватись класики у взутті, це можуть бути мокасини або легкі туфлі. А деяким парам сподобається варіант святкування босоніж.

Для створення образу нареченої важливо враховувати більше деталей. Можна використовувати максимально простий крій сукні із легких тканин. Це може бути сарафан чи просторе плаття. Красиво виглядатимуть ажурні вставки, браслети на ногах. Не обов'язково робити складну багатокомпонентну зачіску. На голові може бути легке укладання, дещо розпатлані локони. Прикраси для волосся - хустки, пір'я, фенечки, мережива.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda