MyWowDay

Живі тропічні метелики

Зробимо свято екзотичним!

ЖИВІ МЕТЕЛИКИ У ДНІПРІ

MyWowDay пропонує купити живих метеликів на замовлення. У сучасному світі все більше людей хочуть зробити своїй другій половинці незвичайний подарунок. У його ролі можуть виступити і тропічні метелики.

Живі метелики у коробці будуть не лише креативним презентом, а й чудовим доповненням до свята. Вони чудово підійдуть для весілля, з них можна зробити "живий" салют, який виглядатиме приголомшливо. Купити живих метеликів означає привнести на свято родзинку і зробити його неординарним.

Живих метеликів поділяють за розміром на такі категорії:

1
Невеликі метелики
Найбільше їх використовують для того, щоб створити так званий "салют". Завдяки своєму маленькому розміру вони швидко літають і створять видимість чарівного вибуху.

2
Великі метелики
Найчастіше їх застосовують для фотосесій. Живі метелики в подарунок можуть бути подані в красивій коробці. Також їх додають до маленьких метеликів, які виглядають ще ефектніше.

Подарунок із метеликів незабутній та залишить враження на все життя. MyWowDay може організувати доставку живих метеликів. Ми поставляємо метеликів для різноманітних урочистостей. Завдяки тому, що з давніх-давен вони позначали щастя і любов, на будь-якому святкуванні вони виглядатимуть ефектно.

Згідно з давніми індійськими легендами, якщо ви нашіпчете метелику те, чого хочете, бажання неодмінно здійсниться. Слов'янські народи асоціювали метеликів із серцями коханих, тому такий подарунок завжди принесе море радості та щастя.

Існує багато варіантів щодо того, як краще піднести такий презент. Ви можете подарувати конверт, який буде перев'язаний стрічкою. Існує можливість купити метелика або зробити колаж із вже висушених. Він буде чудовою окрасою інтер'єру будь-якого будинку.

Зателефонувати вам?

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda