MyWowDay

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ: ТОП 5 ПОРАД ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ

Новий рік є одним із найулюбленіших свят більшості людей. Але крім веселощів та розваг у нас з'являється безліч турбот з організацією, приготуванням страв, вибором вбрання та ін. У цій статті зібрані найдієвіші поради про те, як отримати максимум задоволення від новорічного корпоративу та уникнути неприємних ситуацій.
Топ 5 порад при організації новорічного заходу
  1. Почати планувати заздалегідь. Покупку подарунків можна здійснювати протягом усього року, а не лише напередодні свята. Так ви зможете заощадити час і кошти. Також важливо заздалегідь визначитися з місцем проведення та вбранням. Добре обдумавши все наперед, ближче до свята залишиться набагато менше клопоту.
  2. Продумати сценарій новорічної ночі. Велике значення має не тільки місце проведення, а й процес. Справжні чарівні спогади ви отримаєте лише в тому випадку, якщо буде багато веселощів та різноманітності. Щоб зафіксувати всі моменти в пам'яті, обов'язково підготуйте заряджений фотоапарат або телефон, а також перевірте вільну пам'ять.
  3. Контролювати витрати. Бажано поставити ліміт на суму, яку ви готові витратити і намагайтесь його не перевищувати. В іншому випадку ви можете помилитися з бюджетом та витратити зайве.
  4. Скласти перелік гостей. При розсаджуванні гостей у закладі важливо враховувати їхні інтереси та коло спілкування, щоб усім було весело та цікаво.
  5. Насолоджуватися святом. Важливо в цій метушні не забувати, що новорічні свята — це не лише клопіт приготування, а й відпочинок. Приділіть час собі та своїм близьким.
Особливості організації новорічного корпоративу

Корпоративні заходи мають велике значення для управителів підприємства та її працівників. Вони допомагають згуртувати колектив між собою, покращити відносини співробітників із начальством, і, зрештою, просто краще впізнати один одного. Завдяки цьому підвищується загальна продуктивність компанії та кожного працівника окремо.

Грамотно складений сценарій свята дозволяє максимально розслабитись, відпочити та налаштуватися на продуктивний початок нового робочого року. Як заохочення співробітників, керівники відзначають кращих із них, що є прикладом і мотивацією всім інших.

Перед початком новорічних свят керівники всіх організацій починають шукати висококваліфікованих організаторів корпоративів. Для того, щоб захід був комфортним та веселим для всіх співробітників, потрібно враховувати деякі нюанси. Спочатку організатор повинен вибрати місце та час проведення, погоджуючи все із замовником. Потім розробити повністю весь сценарій святкування, включаючи навіть найдрібніші деталі.

Сучасний корпоратив може складатися не тільки зі звичайних застілля та фуршетів. Нині його роблять у вигляді тренінгів, майстер-класів чи навіть змагань. Вибір формату заходу залежить від безлічі різних факторів, включаючи вік, профнапрямок та кількість співробітників. Досвідчений організатор повинен враховувати всі вищенаведені та багато інших нюансів, щоб свято пройшло максимально комфортно.

Для всіх бажаючих організувати веселий корпоратив із спогадами, які запам'ятаються надовго, рекомендуємо звертатися за допомогою до досвідчених фахівців. Вони зроблять все найкраще, враховуючи ваші побажання та уподобання. У такому разі захід стане не лише розважальною програмою, а й ефективним методом підвищення працездатності. Адже добрі відносини у колективі є запорукою відмінного результату у роботі.
Влаштуємо свято!

пр. Дмитра Яворницького, 111
+38 095 785 30 08
Made on
Tilda